NR KONTA: 78 1020 4580 0000 1202 0142 3037

PŁATNOŚĆ ONLINE – regulowana przez dostarczeniem zamówienia.

ZWYKŁY PRZELEW– po złożeniu zamówienia zostaniesz poinformowana mailowo o numerze naszego konta bankowego, na które należy dokonać płatności.

PŁATNOŚĆ ELEKTONICZNA PAYU – jest to najszybsza, najwygodniejsza i najpewniejsza forma płatności za dokonane zamówienie. Przy wybraniu tej formy płatności naliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 2,5% +VAT wartości zamówienia. Rozliczenie tej transakcji następuje za pośrednictwem systemów PayU i Paypal.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM – regulowana u kuriera w trakcie dostarczenia paczki z zamówieniem.

Czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty jest różny w zależności od wybranego sposobu płatności. Najszybciej księgowane są wpłaty dokonywane za pomocą przelewów wykonanych za pośrednictwem systemów PayU i PayPal -jeżeli płatność przebiega bez przeszkód serwis w przeciągu 15 minut przekazuje do nas informacje z potwierdzeniem wpłaty.Najdłużej oczekuje się na zaksięgowanie wpłat wykonywanych przelewem bezpośrednim – do 2-3 dni roboczych.

Bardzo nam zależy na szybkiej realizacji twojego zamówień. Standardowa procedura przewiduje dostarczenie towaru w czasie od jednego do trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub wpływu należności za zamówienie opłacone przelewem.

Kiedy podejmuje decyzję o formie płatności?

Wyboru sposobu płatności dokonuje się w trakcie składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu. Czy za zamówione produkty mogę otrzymać fakturę VAT? Tak, aby otrzymać fakturę VAT należy w trakcie składania zamówienia zaznaczyć opcję „chcę otrzymać fakturę VAT”.