Zamów więcej produktów a nie zapłacisz za przesyłkę.
Promocja dotyczy zamówień detalicznych powyżej 500 zł 

FORMY DOSTAWY


- przy płatności przed wysyłką – Kurier GLS 14 zł.

- przy płatności przed wysyłką - Poczta Polska 19 zł.

- przy płatności przed wysyłką - Paczkomaty Inpost 14 zł.

- przy płatności za pobraniem – Kurier GLS 19 zł.

- przy zakupach detalicznych powyżej 500 zł - WYSYŁKA GRATIS

Jaki jest czas oczekiwania na dostawę?

Czas dostawy przesyłki wynosi od 1 do 10 dni roboczych. Z reguły jest to następny dzień roboczy Czas dostawy może się wydłużyć w wyniku braku obecności Klienta (lub innych osób, które mogą odebrać dostawę) pod podanym adresem dostawy, braku kontaktu z kurierem lub z innych przyczyn zależnych od firmy kurierskiej.

W jakim czasie zostanie wysłane moje zamówienie?

Bardzo nam zależy na realizacji zamówień jak najszybciej. Standardowa procedura przewiduje dostarczenie towaru w czasie od 1 do 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub wpływu należności za zamówienie opłacone przelewem.

Zamówienia składane na sklepie są realizowane natychmiast, gdy zostaną opłacone, a płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie lub zamówione z opcją płatności za pobraniem. Najszybszą formą płatności jest opłata za pomocą systemów płatności elektronicznych PayU i PayPal – potwierdzenie o wpłacie dociera do nas zazwyczaj w przeciągu 15 minut.

W jakich godzinach kurier dostarczy moją przesyłkę?

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze (od poniedziałku do piatku) w godzinach od 8:00 do 18:00.

Czy mogę monitorować moją przesyłkę?

Tak, jest to możliwe na stronie internetowej firmy kurierskiej GLS (zlokalizuj przesyłkę) W e-mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia znajduje się numer listu przewozowego, który wpisany w powyższej wyszukiwarce pozwoli szybko sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka.

Co zrobić, gdy dostawa się opóźnia?

W przypadku problemów z ustaleniem losów nie doręczonej przesyłki prosimy o skontaktowanie się z firmą kurierska GLS (kontakt) Na podstawie numeru listu przewozowego, który znajduje się w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia Dział Obsługi Klienta GLS ustali, co się dzieje z Twoją przesyłką. Zachęcamy do sprawdzenia przesyłki przed odbiorem od kuriera. W przypadku uszkodzenia wynikającego z nieodpowiedniego transportu, należy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera, a następnie skontaktować się naszym Działem Obsługi Klienta.